Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alergia na kurz?
29-03-2017, 12:32:29
Alergia na kurz?
Witam wszystkich. Jestem szczęśliwym tatą dwójki wspaniałych dzieci. Ostatnio po sobotnim sprzątaniu u starszego syna na wewnętrznej stronie dłoni pojawiły się pęcherze wypełnione płynem i krwią. Natychmiast wylądowaliśmy w szpitalu. Jest pod obserwacją, ale lekarze nie nazwali konkretnie tego zjawiska. Twierdzą, ze to uczulenie na kurz. Tak nagle? Takie objawy? Przecież kurz był i zawsze będzie. Nie pierwszy raz pomagał przy sprzątaniu. Czy ktoś z Forumowiczów słyszał o podobnym przypadku. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2017, 11:30:40
RE: Alergia na kurz?
Witam Kolegę. Mam identyczny problem z córeczką. Alergia sie pojawiła nagle. Obecnie zrezygnowaliśmy z używania chemii do czyszczenia domu. Kupiliśmy parownicę i porządny odkurzacz. PO leczeniu szpitalnym na razie nie mamy większych problemów poza suchą skórą dłoni, ale to leczymy smarowaniem i nawadnianiem.
12-08-2017, 19:42:53
Też miałem podobny problem, jednak po jakimś czasie po prostu zniknął. Zupełnie nie wiem czemu, ale nie będę narzekał
13-08-2017, 13:12:28
Niestety alergię lubią często pojawiać się naglę, w dzieciństwie zmagałam się z alergią na kurz, a jak wiadomo nie da się unikać kurzu. Pociesze cię że moja alergia przeszła samoistnie (po 2 latach)
23-08-2017, 07:03:59
ja miałem odwrotnie za dzieciaka nic a teraz kurz pyłki itp ...
05-09-2017, 09:01:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-09-2017 21:04:00 przez mediapark_10.)
kurz to zawsze jest problem

...
16-11-2017, 10:52:24
Moja kolezanka ma ten problem :/
Odpowiedz 

Skocz do: